PRODUCENT

ZAMÓWIENIE ROLETY RZYMSKIEJ Z NASZEJ KOLEKCJI - WYSYŁKA KATALOGU TKANIN

Aby zamówić rolety rzymskie z naszych tkanin drogą internetową należy skontaktować się z nami podając wymiary szerokości i wysokości przyszłej rolety w celu dokonania wyceny. Zamówienie rolety rzymskiej jest możliwe jedynie wraz z jednoczesnym zakupem mechanizmu łańcuszkowego.

Po zaakceptowaniu ceny rolety rzymskiej należy podać adres, na który ma być przesłany Katalog Tkanin. Katalog Tkanin zostanie wysłany po przelaniu na konto naszej firmy kaucji (zwrotnej) w wysokości 600 zł. Dostarczony przez kuriera Katalog Tkanin należy odesłać w terminie do 2 dni roboczych.

Wysyłka zwrotna Katalogu Tkanin następuje za pomocą Kuriera, który odbierze zapakowaną paczkę z Katalogiem. Katalog Tkanin nalezy odesłać wraz z dokładnymi wymiarami szerokości i wysokości potrzebnej rolety rzymskiej, kierunkami koralików do podnoszenia rolety (lewa, prawa) oraz podanym numerem / nazwą wybranej tkaniny.

Cena końcowa wraz z doliczonym kosztem za tkaninę podana zostanie w ciągu 2 dni roboczych po zwrocie Katalogu Tkanin wraz z prawidłowymi wymiarami rolety rzymskiej. Kwota kaucji /600 zł/ zostanie odliczna od całości kosztów zamówienia.

Katalog 2016 to nowa edycja najpiękniejszych tkanin do rolet rzymskich.


ZAMÓWIENIE USŁUGI SZYCIA ROLETY RZYMSKIEJ WRAZ Z MECHANIZMEM ŁAŃCUSZKOWYM
(z tkaniny Klienta):


Aby zamówić należy skontaktować się podając precyzyjne wymiary szerokości i wysokości rolety rzymskiej. Cena produktu i wysyłki zależy od wymiarów i ilości użytych materiałów i zostanie podana po wycenie zamówionego produktu na adres zwrotny. Po potwierdzeniu wyceny oraz akceptacji amówienia prosimy o wpłatę należnej kwoty za mechanizm i usługę szycia rolety rzymskiej wraz z kosztem wysyłki. Po wykonaniu przelewu należy wysłać odpowiednią ilość wcześniej zakupionej tkaniny wraz z informacją na temat jej składu i pochodzenia.

ZAMÓWIENIE MECHANIZMU ŁAŃCUSZKOWEGO ROLETY RZYMSKIEJ

Zamawiając mechanizm rolety rzymskiej należy podać:
  • 1. kierunek koralików do podciągania /Lewy lub Prawy/
  • 2. szerokość
  • 2. wysokość /przyszłej rolety/
  • 3. ilość i długość fiszbin - prętów /standardowo przewidziane co 26-30 cm/
  • 4. długość listwy aluminiowej /dolnej/
Aby zamówić należy skontaktować się podając precyzyjne wymiary szerokości i wysokości oraz ilość mechanizmów. Cena produktu i wysyłki zmienia się w zależności od wymiarów lub/i ilości użytych materiałów i zostanie podana po wycenie zamówionego produktu na adres zwrotny.

ROLETY RZYMSKIE - JAK MIERZYĆ?

Istnieją dwa sposoby pobierania wymiarów przyszłej rolety rzymskiej wynikające z wyboru czy roleta będzie montowana nad oknem (ściana lub sufit) czy zamocowana na skrzydle okiennym (dodatkowe uchwyty):

  • 1. Jeśli roleta rzymska będzie montowana do ściany należy wymierzyć wnękę okienną. Do wymiaru szerokości wnęki dodać po kilka centymetrów na każdą ze stron /przeważnie od 3 cm do 5 cm/ Do wymiaru wysokości dodać około 25 cm by roleta miała miejsce nad oknem po jej całkowitym złożeniu. W przypadku montowania do sufitu, należy zmierzyć odległość od parapetu pod oknem - do sufitu, a przy oknach tzw. balkonowych - od sufitu do podłogi /minus kilka centymetrów - tak żeby przyszła roleta nie opierała się o podłogę/

  • 2. Jeśli roleta rzymska ma być - za pomocą dodatkowych uchwytów - zamocowana na skrzydle okiennym - otwieranym, należy wymierzyć szerokość szyby i dodać po około 1 cm na każdą stronę /w zależności od położenia klamki/ Wysokością jest odległość od góry skrzydła okiennego do końca szyby lub cała wysokość danego skrzydła - decyzja Klienta.

POMIAR NA SKRZYDŁO

POMIAR NA ŚCIANĘ

Do początku